Nabídka pracovních pozic

31. 1. 2022

Do naší Dětské skupiny Beránek hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pracovní pozici: "CHŮVA".
Jedná se o práci na DPP nebo na pracovní poměr na 0,5 úvazku.

Náplň práce:
- péče o děti od 1 roku do zahájení povinné školní docházky
- výchovně vzdělávací činnost při denních aktivitách s dětmi, rozvoj psychomotorického vývoje dítěte
- pomoc se sebeobsluhou dětem od 1 do cca 3 let (osobní hygiena, péče o děti s plenkami, dopomoc při oblékání, jídle apod.)
- vedení dětí k samostatnosti (péče o svou čistotu, samostatné oblékání a stravování apod.)

Požadujeme:
- profesní kvalifikaci pro pozici pečující osoba v dětské skupině: SŠ vzdělání pedagogické, zdravotnické či sociální, nebo kurz Chůva pro péči o děti do zahájení povinné školní docházky, příp. kurz "pracovníka v sociálních službách"
- zodpovědný přístup a pečlivost
- samostatnost a spolehlivost
- trestní bezúhonnost
- praxe v oboru vítána
- ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:
- zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
- DPP, PP 0,5 úvazek
- přátelskou atmosféru
- možnost dalšího osobního i profesního rozvoje

Místo výkonu práce: Beroun - Jarov, Dům Charity, Cajthamlova 169

V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém jazyce a motivační dopis na e-mail: maria.kadanikova@charita-beroun.cz
Bližší informace: Mgr. Ivana Vašků, 733 741 269, ivanav@charita-beroun.cz

DS Beránek1